wózek Recaro

Fotelik Recaro Monza Nova 2 – największe zalety.

Dla rodziców bezpieczeństwo ich dzieci jest kwestią priorytetową. Zarówno w domu, jak i podróży, muszą być one nieustannie pod czułą rodzicielską kontrolą. Kiedy pociecha przychodzi na świat, zmienia się nieco podejście dorosłych. To, co kiedyś było rutynową czynnością, jak wyjazd do sklepu na zakupy, do parku, na weekend lub na wakacje, teraz zamienia się w prawdziwy rytuał. Dziecko w samochodzie to częsty widok i właściwie nie da się normalnie funkcjonować bez transportowania najmłodszych w różne miejsca, gdyż brak możliwości jazdy spowodowałby paraliż całego życia rodzinnego. Dlatego też rodzice powinni przede wszystkim skupić się na wyborze odpowiedniego fotelika dla swojej latorośli, by podróżowanie było bezpieczne i komfortowe.

Przykładem mądrego zakupu jest siedzisko Recaro Monza Nova 2 z udźwigiem od 15 do 36 kilogramów. Fotelik legitymuje się przede wszystkim bardzo ergonomicznym kształtem, który doskonale dopasowuje się do ciała dziecka. Dzięki temu nawet długotrwała jazda nie powoduje wrażenia ucisku, niewygody i braku swobodnego oddychania. Siedzisko oraz cała jego obudowa są bardzo miękkie, i przyjazne. Piankowe wykończenia, możliwość regulowania zagłówka, stabilne podłokietniki i niezbyt twarde oparcie są doskonałą gwarancją ochrony podczas wstrząsów i należytej amortyzacji potencjalnego uderzenia w razie wypadku. Istnieje możliwość takiego ustawienia fotela, aby przekształcić go w miejsce do spania. Jego montaż w samochodzie może się odbywać przy pomocy standardowego pasa znajdującego się na wyposażeniu auta lub też poprzez system ISOFIX, który daje dodatkowe wzmocnienia.

Zobacz również  Odnawiamy płot – o czym powinniśmy pamiętać?

Kupując fotelik dla dziecka, warto dołożyć kilka groszy więcej i zdecydować się na model posiadający wszelkie atesty, i certyfikaty bezpieczeństwa. Często rodzice nadmiernie oszczędzają na akcesoriach dla dzieci, nabywając produkty z nierzetelnych źródeł. Fotelik samochodowy to rzecz, w którą warto zainwestować nawet większe pieniądze, by zyskać pewność, że ma się do czynienia z produktem trwałym i wytrzymałym. Fotelik Recaro Monza Nova 2 w powodzeniem przechodzi wszelkie testy i sprawdza się dzięki temu w codziennym użytkowaniu. Jest np. jednym z najlepszych siedzisk, jeśli chodzi o system ochrony bocznej, co zostało potwierdzone przez testy zderzeniowe ADAC. Dobry fotelik to taki, który zwycięsko wychodzi z sytuacji ekstremalnych, których oczywiście każdy chciałby uniknąć na drodze, ale trzeba być zawsze przygotowanym na możliwe niedogodności. Ten model fotelika z pewnością sprawi, że zarówno rodzice, jak i ich pociechy będą się czuły pewnie, udając się do marketu lub na rodzinną wycieczkę. Rzecz jasna w firmie Recaro zawsze można liczyć na wymianę powypadkowego fotelika na zupełnie nowy sprzęt.

Fotelik Recaro Monza Nova 2 charakteryzuje się ponadto interesującym designem i żywą kolorystyką, które podobają się najmłodszym użytkownikom samochodu. Dodatkowym usprawnieniem jest miarka wzrostu obecna w zagłówku, która pozwala szybko sprawdzić, czy dziecko kwalifikuje się do siedziska ustawionego w danej pozycji. Największym hitem dla dzieciaków są jednak głośniki wbudowane w fotelik, dzięki którym każdy może słuchać, czego chce.

Zobacz również  Zastosowanie farby lateksowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *